Logo
Header text
конкурсна програма
Детски филми

Аз съм професионалист

Режисьор: JHANG, Yun-Chih
Страна: Taiwan
година: 2019
Времетраене: 4:26
Техника: 2D computer

Бокси: Зимни удоволствия

Режисьор: Béla Klingl
Страна: Hungary
година: 2018
Времетраене: 4:07
Техника: 3D computer

Бъдете цветни

Режисьор: Maurizio Forestieri
Страна: Italy
година: 2019
Времетраене: 4:50
Техника: 2D computer

Вещицата и бебето

Режисьор: Evgenia Golubeva
Страна: Russia
година: 2020
Времетраене: 4:45
Техника: 2D computer

Във фитнеса

Режисьор: Ga-young Bae
Страна: South Korea
година: 2019
Времетраене: 4' 14"
Техника: 3D computer

Добрият вълк

Режисьор: Natalia Darvina
Страна: Belarus
година: 2018
Времетраене: 7:15
Техника: 2D computer

Драконови рецепти

Режисьор: Maria Pavlou
Страна: Cyprus
година: 2019
Времетраене: 7:12
Техника: 3D computer

Изрезка

Режисьор: Petroc Menuhin
Страна: United Kingdom
година: 2020
Времетраене: 1:57
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Кринг

Режисьор: Hilmi Ismail
Страна: Malaysia
година: 2019
Времетраене: 7:25
Техника: 3D computer

Лентата

Режисьор: Polla-Ilariya Kozino
Страна: United States
година: 2019
Времетраене: 4:25
Техника: 2D computer

Момичетата от улица "Върбова"

Режисьор: Maria Peteva
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 6:24
Техника: 3D computer

н.а.п.

Режисьор: Adolfo di Molfetta
Страна: Italy
година: 2018
Времетраене: 8:15
Техника: 2D computer

Нощната приказка

Режисьор: Maria Stepanova
Страна: Russia
година: 2019
Времетраене: 6:30
Техника: 2D computer

Пип

Режисьор: Bruno Simões
Страна: Spain
година: 2018
Времетраене: 4:00
Техника: 3D computer

Плодове и зеленчуци за Тояма

Режисьор: Norihiko Ito
Страна: Japan
година: 2019
Времетраене: 6:44
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Приятели на дъгата

Режисьор: Thomas Goletz
Страна: Germany
година: 2019
Времетраене: 6:27
Техника: 3D computer

Първа стъпка

Режисьор: Petra Kožar
Страна: Croatia
година: 2019
Времетраене: 9:50
Техника: 2D computer

Светулката

Режисьор: Tomasz Pilarski
Страна: Poland
година: 2019
Времетраене: 5:24
Техника: 2D computer

Сезон

Режисьор: Joana Rosa Bragança
Страна: Portugal
година: 2019
Времетраене: 14:05
Техника: 2D computer

Харесвайте и следвайте

Режисьор: Brent Forrest
Страна: Japan
година: 2019
Времетраене: 2:00
Техника: 3D computer

Хартиено хвърчило

Режисьор: ASSIA KOVANOVA
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 8:20
Техника: 2D computer

Яребица в мече дърво

Режисьор: Adam Bailey
Страна: United Kingdom
година: 2018
Времетраене: 6:07
Техника: 2D computer

Ярка звезда

Режисьор: Mercedes Marro
Страна: Spain
година: 2019
Времетраене: 8:12
Техника: 2D computer