Logo
Header text
09.05
2019
MISSIA23 - ул. "Мизия" 23 - до Военна Академия
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00 Пълнометражни филми [над 45 мин.]

Пълнометражни филми [над 45 мин.]

Нур и храма на дракона

Juanba Berasategi

Spain

68:00

 

15:00
16:00 Късометражни филми [от 1 до 10 мин.]

Късометражни филми [от 1 до 10 мин.]

Потиснат

Julia Walker

United States

02:18

Смрад - а бу

Veronica Wallenberg

Sweden

01:50

Голямата хлебарка

Sonia Melamud

Russia

08:54

Крагът на 99

Йонко Донев

Bulgaria

07:02

Пътя на сухия режим

Javier Murciano

Spain

02:50

Робота ще те пази

Nicola Piovesan

Estonia

10:00

Аз- един от вас

Eva Georgieva

Bulgaria

05:00

Искам...

Víctor L. Pinel

Spain

04:25

В рамка

Jafar Sayyadi

Iran

06:00

Апатичен

Lucia Bulgheroni

United Kingdom

08:36

Каал

Charlie Aufroy

France

04:26

Лабиринт

Stepan Koval

Ukraine

08:03

Нека да летя

Debabrata Kar

India

05:37

Малка звезда

Daniel Houghton

United States

07:55

Герои

Juan Pablo Zaramella

Argentina

03:00

 

17:00
18:00 Майсторски клас с Николай Михайлов

Майсторски клас с Николай Михайлов

ЛЕКТОР НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ  „3D АНИМАЦИЯ И ВИЗУАЛИЗАЦИЯ С V-RAY“

19:00
20:00 Студентски филми и Късометражни филми [от 10 до 45 мин]

Студентски филми

Химера

Marc-Antoine Beineix, Kevan Canavar, Thibaud Chantrel, Yanis Levostre, Tahar Medjahed, Keizia Tel

France

06:51

Ким

Lucas Lermytte, Simon Krieger, Mathilde Dugardin, Simon Ameye, Antoine Dupriez, Thibaud Colin

France

04:24

Рицарски салон

SEBASTIEN VEREILLE

France

03:27

Хармония

Michelle Youngsil Lim

United States

03:00

Линии на смеха

Patricia Wenger

Switzerland

05:52

Приятеля ми мечката

Hung Chien-Ju

France

00:33

Тялото ми

Sandralee Zinzen

France

02:07

Портокал

Hanna Isua Barrantes Sánchez

Colombia

02:52

Не днес

Marine Jacob

Belgium

05:20

Пешеходни чудовища

Diego Porral Soldevilla

Spain

01:05

Бутало

ARCHAIMBAULT MARVIN, BOUCAUD DÉSIR

France

05:05

Пом Пом Пом

Chloé Astier

France

01:49

Насладата за моряка

LOUISE AUBERTIN

France

05:54

Сладък живот

Group students

Italy

04:11

Направени по мярка

Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez, Victoire Le Dourner

France

07:12

Кутията

ELIOTT BELROSE, CAROLE FAVIER

France

06:59

Ловец на мечти

Angeline Rivera, Hee Hye Moon, and Meiying Zhou

United States

04:12

Късометражни филми [от 10 до 45 мин.]

Пеперуда и мишка

Mira Yankova

Bulgaria

14:19

Нощта

Martín Romero

Spain

11:45