Logo
Header text
10.05
2019
MISSIA23 - ул. "Мизия" 23 - до Военна Академия
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00 Детски филми

Детски филми

Добро сърце

Evgeniya Jirkova

Russia

05:12

Огънче

Vladislav Bairamgulov

Russia

08:09

Тигърче без райета

Raul ‘Robin’ Morales Reyes

France

08:40

Вълк ли съм?

Amir Houshang Moein

Iran

08:00

Били

Maki Yoshikura

United Kingdom

04:00

Бобо

Andrej Rehak

Croatia

14:05

Не шофирай уморен

Chiguer Marwan

Morocco

02:00

Тъпоглавци

Matic Percic

Slovenia

04:26

ДобродушнияТеди

Tomislav Gregl

Croatia

08:06

Фламинго

Julia Ocker

Germany

03:37

Великан

Johanna Bentz

Germany

15:13

Здрависване

Martin Schurmann

Argentina

01:20

Върхова интелегентност

Roberto Sempértegui

Ecuador

03:35

Коля и бабката

Anna Yudina

Russia

06:29

 

15:00
16:00 Късометражни филми [от 1 до 10 мин.] и Музикални клипове

Късометражни филми [от 1 до 10 мин.]

Ти умря

Sam Shaw

United Kingdom

01:20

Колоездачи

Veljko Popovic

Croatia

07:00

Ефтаназия

Joško MarušIć

Croatia

05:06

Обработваема земя

Ira Elshansky

Russia

06:43

Щастие

Dimitar Dimitrov

Bulgaria

06:01

Как се правят анимационни филми

Dennis Sisterson

United Kingdom

03:10

Ловджийски истории

Ionel Luca

Switzerland

03:34

Безсмъртен

Aroop Dwivedi

India

04:00

Преданост

Philémon Salerno

France

04:15

Музикално видео

Акерман - в поток

Eli Organic Ayres

United States

04:45

Елохин - свързване

Oksana Kurmaz

Ukraine

03:04

Еребета

François Vogel

France

03:40

Фи Махал "Над дъгата"

kleopatra korai

Greece

04:45

Рая в моя полза

Marlon Villar

Costa Rica

05:30

Здравейте Джемима

Peter Baynton

United Kingdom

03:02

Слънце Хикари

Ivan Nurchis

Switzerland

03:05

Въведение

Diana Monova

Bulgaria

01:23

Лист танго

Joel Stutz

United Kingdom

01:13

Мъглявина

Marcin Nowrotek

Poland

03:35

Октафон - Дъжд

Emo Enriquez

Argentina

03:55

Реер

Francois Vogel

France

04:10

Жълта роза

Xin Li

Australia

03:58

DIM

Jeanette Nørgaard

Denmark

03:17

 

17:00
18:00 Майсторски класове с Вадим Долгих

Майсторски класове с Вадим Долгих

ВАДИМ ДОЛГИХ ПРЕДСТАВЯ ФИЛМОВА СТУДИЯ ‘’СЪЮЗМУЛТФИЛМ’’

19:00
20:00 Късометражни филми [от 10 до 45 мин]

Късометражни филми [от 10 до 45 мин.]

Белозъбка

Pavel Nosyrev

Russia

14:00

Другар от звездите

Andrey Sokolov

Russia

16:32

Танцуваща жаба

Jinman Kim

South Korea

10:20

Дете лисица

Do-Yeon TAK

South Korea

11:45

Слънчева разходка

Réka Bucsi

Denmark

20:55

Сладка нощ

LIA BERTELS

Belgium

13:46

Теофраст

Sergei Kibus

Estonia

15:00

Моста при Броги

Jerome Boulbes

France

16:26