Logo
Header text
12.05
2019
MISSIA23 - ул. "Мизия" 23 - до Военна Академия
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00 Анимационна работилница за деца с Анастасия Димитра 2

Анимационна работилница за деца с Анастасия Димитра 2

ЗАБАВНА АНИМАЦИОННА РАБОТИЛНИЦА ЗА ДЕЦА С АНАСТАСИЯ ДИМИТРА (Гърция) 2

15:00
16:00 ТВ серии и ЕКО филми

ТВ серии

Черно и бяло

Darko Bakliža

Croatia

01:30

Белка и Стрелка. Космически мистерии: Луннотресение

Andrey Rubetskoy

Russia

06:14

Боба: Самолет

David Petrosyan

Russia

03:53

Бокси: Писма

Koós Árpád

Hungary

04:02

Авери: Кинкаку-джи

Viktor Azeev

Russia

05:35

Кояа - танцуващи чорапи

Kolja Saksida

Slovenia

02:45

Фиксис: Хранилка за птици

Vasili Bedoshvili

Russia

06:00

Златната ябълка - пилотен епизод

Dimitar Petrov

Bulgaria

21:00

Томи и малкия дракон

Tatiana Moshkova

Russia

05:30

Баркли и приятели

CHIU,LI-WEI

Taiwan

03:01

Еко филми

Дом за тигъра

Rishabh Arora

United Kingdom

01:55

Гледай

Meinardas Valkevičius

Lithuania

03:30

Размразени сърца

Patricio Cisterna

Chile

03:56

28-ми Октомври

Tiago Albuquerque

Portugal

10:00

Прегрупиране

Melinda Szabó-Nyulász

Hungary

04:33

Приключението на Феликс

Ricardo Ramón

Spain

10:22

Бул

Adam Witkowski

Poland

02:44

Зелено небе

Akos Malindovszky

Hungary

07:26

 

17:00
18:00 Късометражни филми [от 10 до 45 мин]

Късометражни филми [от 10 до 45 мин.]

Дом за тигъра

Rishabh Arora

United Kingdom

01:55

Гледай

Meinardas Valkevičius

Lithuania

03:30

Размразени сърца

Patricio Cisterna

Chile

03:56

28-ми Октомври

Tiago Albuquerque

Portugal

10:00

Прегрупиране

Melinda Szabó-Nyulász

Hungary

04:33

Приключението на Феликс

Ricardo Ramón

Spain

10:22

Бул

Adam Witkowski

Poland

02:44

Зелено небе

Akos Malindovszky

Hungary

07:26

 

19:00
20:00 Едноминутни филми

Едноминутни филми [около 1 мин.]

Един обикновен ден

Alessandro Vitali

United Kingdom

0:49

Последици

Rajesh Raveendran Suseela

United Arab Emirates

0:32

Труден начин

Behnam asadolahi

Iran

01:00

Хартиено цвете

Ana Neves

Portugal

01:00

Пясъчно пространство

Elena Kudryavceva

Russia

00:59

Умения: Дяволската риба

Dadomani Studio

Italy

01:16

Умения - Рак отшелник

Dadomani Studio

Italy

01:21

Умения - риба която се издува

Dadomani Studio

Italy

01:06

Нещо специално

Jinchao (Carl) Dong

United States

0:30

Атласът

Keegan Larwin

United States

0:59

Студио Деликатеси

Leonid Tyvoniuk

Ukraine

0:55

Гебонионите

Aju Mohan

India

0:50

НАГРАДЕНИ ФИЛМИ