Logo
Header text
конкурсна програма
Късометражни филми [от 1 до 10 мин.]

Heat Wave

Режисьор: Fokion Xenos
Страна: Greece
година: 2019
Времетраене: 7:13
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Tази страна, другата страна

Режисьор: Lida Fazli
Страна: Iran
година: 2019
Времетраене: 8:51
Техника: Drawing on paper

Антракт експедиция

Режисьор: Wiep Teeuwisse
Страна: Netherlands
година: 2019
Времетраене: 08'21"
Техника: 2D computer

Възкресение

Режисьор: Otto Guerra
Страна: Brazil
година: 2019
Времетраене: 4:00
Техника: Drawing on paper

Върхът

Режисьор: Satoshi Takahashi
Страна: Japan
година: 2019
Времетраене: 5:10
Техника: 3D computer

Гара Болеро

Режисьор: Rolf Brönnimann
Страна: Switzerland
година: 2018
Времетраене: 09'45''
Техника: 2D computer

герой

Режисьор: Kianoush Abedi
Страна: Iran
година: 2018
Времетраене: 9:00
Техника: 2D computer

гладен

Режисьор: Gianpierre Yovera Infanzon, Pablo Gonzáles Diéguez
Страна: Spain
година: 2018
Времетраене: 4:48
Техника: 3D computer

Гмуркане

Режисьор: Dhruv Sachdeva
Страна: India
година: 2019
Времетраене: 3:45
Техника: 3D computer

Десертът

Режисьор: Yury Tomilov
Страна: Russia
година: 2019
Времетраене: 4' 45''
Техника: 2D computer

дъжд

Режисьор: Piotr Milczarek
Страна: Poland
година: 2019
Времетраене: 5:00
Техника: 2D computer

Дъждовно припомнянеir

Режисьор: Masoud Ghodsieh
Страна: Iran
година: 2019
Времетраене: 7:30
Техника: 2D computer

Един ден една муха

Режисьор: Petros Niamonitakis
Страна: Greece
година: 2019
Времетраене: 6:22
Техника: 3D computer

живот

Режисьор: Nikol Naumova
Страна: United Kingdom
година: 2019
Времетраене: 2:03
Техника: 2D computer

Задачи за деня

Режисьор: Petya Zlateva
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 5:00
Техника: 2D computer

Заедно

Режисьор: Yun-ji LEE
Страна: South Korea
година: 2020
Времетраене: 6:26
Техника: 3D computer

Замръзнала картина

Режисьор: Soetkin Verstegen
Страна: Belgium
година: 2019
Времетраене: 5'00"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Куафу гони слънцето

Режисьор: Jie Weng
Страна: China
година: 2019
Времетраене: 7:55
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Лека нощ

Режисьор: Ha-yun YANG
Страна: South Korea
година: 2019
Времетраене: 3:43
Техника: 2D computer

Лунна мелодия

Режисьор: Cleto Acosta-McKillop
Страна: United States
година: 2019
Времетраене: 6:28
Техника: 2D computer

Малкият космически бряг

Режисьор: Pavel Kungurov
Страна: Russia
година: 2019
Времетраене: 3:23
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Мечти в рисуването

Режисьор: Koji Yamamura
Страна: Japan
година: 2019
Времетраене: 10:10
Техника: 2D computer

Мистър Пърпъл

Режисьор: Osama Abouzaid
Страна: Egypt
година: 2019
Времетраене: 09 min 56 s
Техника: 2D computer

Монстър

Режисьор: Весела Йоцева
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 8 min17 sec
Техника: Drawing on paper

Над нещата

Режисьор: Ina Nikolova
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 4:45
Техника: 2D computer

неспокоен

Режисьор: Mehdi Sedighi
Страна: Iran
година: 2019
Времетраене: 3:00
Техника: 2D computer

Огън и вода

Режисьор: Robert Brown
Страна: United Kingdom
година: 2019
Времетраене: 2:01
Техника: Drawing on paper

Плитка вена

Режисьор: Yoana Alexandrova
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 6:23
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

повяхнал

Режисьор: Ai Shengying
Страна: China
година: 2018
Времетраене: 3:20
Техника: 2D computer

Последният ден - БГ

Режисьор: Dalibor Rajninger
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 4:50
Техника: 2D computer

Птиците

Режисьор: Joe Chang
Страна: China
година: 2019
Времетраене: 4:35
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Пукнатини в настилката

Режисьор: Nicolas Conte
Страна: Argentina
година: 2019
Времетраене: 8:51
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Пътешествие на една идея

Режисьор: Oana C. Gheorghiu
Страна: Romania
година: 2019
Времетраене: 2:00
Техника: 2D computer

Рататоскр

Режисьор: Meike Mueller
Страна: Germany
година: 2018
Времетраене: 3:19
Техника: 3D computer

Рибарят и пролетта

Режисьор: Seyed Hassan Soltani
Страна: Iran
година: 2018
Времетраене: 9:50
Техника: 3D computer

Рибата обича пилето

Режисьор: Josh Burke
Страна: United States
година: 2019
Времетраене: 4:50
Техника: 3D computer

Роки мечтателя

Режисьор: Hyunmi Lee
Страна: South Korea
година: 2019
Времетраене: 10:00
Техника: 2D computer

Свободата е моя

Режисьор: Mahmoud Salameh
Страна: France
година: 2019
Времетраене: 3:22
Техника: 2D computer

Сезонът на гроздето

Режисьор: Farzaneh Ghobadi
Страна: Iran
година: 2018
Времетраене: 5:10
Техника: 2D computer

Сивкав

Режисьор: Eghbal Shirzaei sani
Страна: Iran
година: 2019
Времетраене: 04'10
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Слънчев душ

Режисьор: Toshimasa Ishii
Страна: Japan
година: 2019
Времетраене: 2:45
Техника: 2D computer

Счупена кукла

Режисьор: Gaspar Aguirre
Страна: Argentina
година: 2018
Времетраене: 4:20
Техника: 2D computer

Съботен апартамент

Режисьор: Jeon Seungbae
Страна: South Korea
година: 2018
Времетраене: 7:00
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

съчки

Режисьор: Oleg Chuksin
Страна: Russia
година: 2019
Времетраене: 1:14
Техника: 2D computer

Фундаментализъм

Режисьор: Mitja Manček
Страна: Slovenia
година: 2019
Времетраене: 7:00
Техника: 2D computer

Хранителна верига

Режисьор: Matthias Daenschel
Страна: Germany
година: 2020
Времетраене: 3:00
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Хуан Виенто

Режисьор: Carlos Farina
Страна: Argentina
година: 2020
Времетраене: 4:22
Техника: 2D computer